Příští neděle už bude první adventní.

20.11.2022 ,  Jan Němec

Příští neděle už bude první adventní.


Už se nemůžeme dočkat, až se zase společně setkáme na Velkém náměstí. Zase, jako dřív. A to včetně Nebeské pošty, jejímž prostřednictvím bude možné odeslat dopisy Ježíškovi. Ty si sepište v klidu domova a na náměstí už je přineste „jen“ vhodit do schránky nebeského poštovního úřadu.

Opět budete mít na výběr ze dvou možností, jak psaní poslat. Buď obyčejně a tedy zcela zdarma. Nebo doporučeně za mírný poplatek. To pak dostanete i doklad o odeslání zásilky - podací lístek jako potvrzení, že jste dopis Ježíškovi poslali. Všechny vybrané peníze poputují na podporu organizace FOKUS PÍSEK, z.ú., organizace na pomoc a podporu lidí s duševním onemocněním. 

Všechna přání adresovaná Ježíškovi posléze přijede na bílém koni vyzvednout Andělský rytíř, strážce a ochranitel všech dětských přání, snů a tužeb. 

Kromě toho samozřejmě dojde i na rozsvícení vánočního strom, zazpíváme si spolu s Kamarády z pískoviště hezké písničky (i vánoční), dáme si něco dobrého na zahřátí, zapálíme první svíčku na adventním věnci nebo si vyslechneme pozdrav od pana starosty Michala Čapka. Ale, co hlavně – budeme zase spolu. A bude nám hezky. Těšíme se.


> Další aktuality

 

Adventní program

Žehnání adventním věncům

Přijměte pozvání na komorní zahájení adventního programu. Setkání pod vánočním stromem spojené s žehnáním adventním věncům. Přijďte si nechat požehnat adventní věnec a poslechnout si nádherné české adventní zpěvy – roráty v podání folklórního souboru Písečan. Vstupné zdarma.

Neděle, 3.12.2023, 10:00 hod., Velké náměstí Písek

program celého Adventu v Písku

 • Město Písek

  Město Písek
 • GENERÁLNÍ PARTNER ADVENTU

  Faurecia
  • Partneři adventu


 • Poděkování za spolupráci

  •  

  •  

OÁZA sportbar&restaurant

Přijměte v čase adventu pozvání do naší restaurace na Pražské ulici v Písku

OÁZA sportbar

Výborná mezinárodní kuchyně s rozvozem až do domu přes damejidlo.cz

Skvělé zázemí pro běžné posezení i oslavy a firemní večírky

bowling / squash /šipky / kulečník / stolní fotbálek / ping pong


18. prosince pořádáme vánoční bowlingový turnaj – srdečně vás zveme ☺

x