Advent v Písku 2010

Stovky návštěvníků si nenechalo ujít příležitost vyrobit si některý z klasických symbolů Vánoc. Dělo se tak v písecké Sladovně při tvořivých dílnách pod dohledem rukodělných mistrů.

více

Děkujeme vám všem, kteří jste přišli spolu s námi rozsvítit vánoční strom na písecké Velké náměstí. I balónky snad doletěly na místo svého určení, tedy k Ježíškovi. Koledy na cestu jim zahrál Písecký žesťový kvartet Jiřího Kunta.

více

Příchod poslů nebes i pekla na Velké náměstí do Písku letos moderovala Ivana Jirešová. A nejen to, s píseckou kapelou Cohiba si také zazpívala koledy. Pak následoval všemi očekávaný příchod Mikuláše, andělů a Lucifera.

více

Vystoupení Pošumavské dudácké muziky z terasy písecké Sladovny sledovalo při třetí adventní neděli několik stovek návštěvníků. O předvánoční atmosféru se postarali nejen muzikanti svými vánočními písněmi a koledami, ale také Tomáš Stoklasa, jehož…více

Klapot koňských kopyt se nesl ulicemi Písku o poslední adventní neděli. Celé odpoledne zde jezdily dva páry nádherných běloušů zapřažených do stylových kočárů a vozily zájemce historickým jádrem města Písku.

více

Již potřetí bylo možné v čase očekávání příchodu Vánoc navštívit Živý Betlém. Písečáky v něm očekávali Tři králové, Josef, Marie i Jezulátko. A také živá zvířátka. kromě tradičního oslíka se mohly především děti radovat z přítomnosti oveček a…více

Možnost pořídit originální vánoční dárek na řemeslných vánočních trzích v centru Písku využilo několik tisíc návštěvníků.

více

Soudě podle ohlasů všech, kteří dorazili na Štědrovečerní vytrubování až ke kočáru i těch, kteří jej sledovali z oken svých domovů, udělal pastýř svým přáním hezkého Štědrého večera vám všem velikou radost. I koledy v podání trubačů navodily tu…více

 • Město Písek

  Město Písek
  • Partneři adventu   •  
 • Poděkování za spolupráci

  •  

  •  

OÁZA sportbar&restaurant

Přijměte v čase adventu pozvání do naší restaurace na Pražské ulici v Písku

OÁZA sportbar

Výborná mezinárodní kuchyně s rozvozem až do domu přes damejidlo.cz

Skvělé zázemí pro běžné posezení i oslavy a firemní večírky

bowling / squash /šipky / kulečník / stolní fotbálek / ping pong


18. prosince pořádáme vánoční bowlingový turnaj – srdečně vás zveme ☺

x