Adventní kavárna

Zveme vás k návštěvě prostoru pod vánočním stromem na píseckém Velkém náměstí. Denně po celé období adventu zde zažijete setkání s kouzelnou předvánoční atmosférou.

Místu říkáme Adventní kavárna proto, že si zde můžete po celý advent dopřát něco dobrého na zub. K mání je vynikající svařák, medovina nebo klidně i něco ostřejšího na zahřátí. K chuti přijde také do zlatova opečená klobása nebo pro milovníky sladkého vynikající trdelník.

Ve středisku praktického vyučování SOU Písek jsme si od šikovných učňů truhlářského oboru nechali vyrobit dva krásné dřevěné stánky, ve kterých si zde můžete pořídit nejrůznější vánoční výrobky, zhotovené převážně rukodělně. 

Kouzlo vzrostlého vánočního stromu umocňuje expozice slaměného betlému v životní velikosti a výstava dětských výtvarných prací s vánoční tématikou.

V okolí vánočního stromu na píseckém Velké náměstí je zkrátka sváteční atmosféra přítomna denně po celý advent, proto vás sem srdečně zveme. Přijďte, budeme rádi.

Nejbližší program

Zpívání pod vánočním stromem

Poslední čtrtek před příchodem Ježíška se sejdeme pod vánočním stromem, abychom se potěšili a pobavili spolu s kapelou KAMARÁDI Z PÍSKOVIŠTĚ.  Vstupné zdarma.

Čtvrtek, 20.12.2018, 17:00 hod., Velké náměstí Písek

program celého Adventu v Písku

 • Město Písek

  Město Písek
 • Generální partner

  Faurecia
  • Partneři adventu

 • Poděkování za spolupráci

  •  

OÁZA sportbar&restaurant

Přijměte v čase adventu pozvání do naší restaurace na Pražské ulici v Písku

OÁZA sportbar

Výborná mezinárodní kuchyně s rozvozem až do domu přes damejidlo.cz

Skvělé zázemí pro běžné posezení i oslavy a firemní večírky

bowling / squash /šipky / kulečník / stolní fotbálek / ping pong


18. prosince pořádáme vánoční bowlingový turnaj – srdečně vás zveme ☺

x