Adventní kavárna

Každá návštěva člověku udělá radost. Některá, když přichází, jiná až když odchází. To ale neplatí pro naší Adventní kavárnu. V ní máme radost z návštěvy každého hosta. Otevíráme ji vždy o první adventní neděli a k službám jsme vám v ní po celý advent.

Přestože by tomu tak nemělo být, advent je období, kdy je většina z nás v jednom kole. To se pak náramně hodí možnost dát si něco dobrého na zahřátí přímo na ulici. Takže račte do naší Adventní kavárny vstoupit a poručit si vánoční punč, svařák, čaj nebo grog. A máte-li někdo dotaz stran brazilské kávy, ujišťujeme vás, že i ta v naší nabídce nechybí. Říkáte, že by vám přišlo k duhu spíše něco k zakousnutí? Jak je libo. Co byste řekli na křupavou klobásku s hořčicí? Kremžskou nebo obyčejnou? Nebo dáte přednost propečené jaternici? Žádný problém. A ještě něco je v naší kavárně k mání: trdlo! Ne, nebojte, nebude vás obsluhovat široko daleko vyhlášený nešika. K mání máme trdelník, sladkou staročeskou pochoutku, občas zkráceně nazývanou trdlo. Cítíte tu jeho vůni? Vydržte, ještě je potřeba dopřát mu lázeň ve vanilkovém cukru. Hotovo, nechte si chutnat! Také se vám zbíhají sliny? Tak si nenechávejte zajít chuť a přijďte si na bukovém válci namotaný a dřevěném uhlí upečený trdelník dopřát do naší Adventní kavárny.

Otevíráme denně kolem desáté a zavřeme až po setmění. Od neděle do neděle. Od té první adventní až po zlatou. A jak naší kavárnu najdete? Jděte po čichu. Dobroty, které v ní nabízíme, voní po celém Písku. Kdyby vás ale skolil nějaký moribundus a čich vám proto zrovna nesloužil jak se sluší a patří, pak zamiřte do samého centra Písku na Velké náměstí rovnou k vánočnímu stromu. Tady Adventní kavárnu najdete.

 

Nejbližší program

Rozsvícení vánočního stromu s „Nebeskou poštou“

Slavnostní zahájení oslav období adventu v Písku spojené s rozsvícením vánočního stromu a tradičním vypuštěním balónků s dopisy adresovanými Ježíškovi. Vstupné zdarma.

Neděle, 3.12.2017, 16:00 hod., Velké náměstí Písek

program celého Adventu v Písku

  • Generální partner

  • Město Písek

    • Partneři adventu

  • Poděkování za spolupráci

OÁZA sportbar&restaurant

Přijměte v čase adventu pozvání do naší restaurace na Pražské ulici v Písku

OÁZA sportbar

Výborná mezinárodní kuchyně s rozvozem až do domu přes damejidlo.cz

Skvělé zázemí pro běžné posezení i oslavy a firemní večírky

bowling / squash /šipky / kulečník / stolní fotbálek / ping pong


18. prosince pořádáme vánoční bowlingový turnaj – srdečně vás zveme ☺

x